Wsparcie techniczne

Wydajność i szybkość wsparcia technicznego są nierozerwalnie związane z organizacją danych technicznych. Z tego powodu na naszej stronie internetowej udostępniamy dane 2D / 3D, instrukcje serwisowe. Dla Naszych zagranicznych kontrahentów oferujemy serwis poprzez agenta.

Części zamienne

iHR oferuje innowacyjny system zarządzania częściami zamiennymi za pomocą indywidualnego numeru kodu wydanego klientowi. Za jego pomocą można mieć bezpośredni dostęp do sektora części zamiennych w naszym magazynie, aby sprawdzić dostępność, kupić lub nawet rezerwować komponenty uważane za niezbędne przy produkcji.
iHR gwarantuje dostawę części dostępnych w magazynie w ciągu 24 godzin od zamówienia na rynek włoski, a od 24 do 48 godzin na rynek CE.
Zamówienia na komponenty w magazynie realizowane są do godziny 18:00.

Symulacje

iHR oferuje proces symulacji wtrysku detalu w celu dokładnej analizy i oceny procesu wypełnienia formy, jest on konieczne do oceny ciśnień, prędkości i ewentualnych naprężeń ścinających itp.
Ta funkcja szczególnie związana z MES oraz w połączeniu z konkretnymi umiejętnościami przenosi świat wirtualny do rzeczywistego. Pomaga to maksymalnie ograniczyć koszty początkowe projektu.