Technologia kontroli, ulepszania i zarządzania procesem formowania oraz formowanych części

Wstępna analiza pozwala wirtualnie zweryfikować funkcjonalność samego systemu wtryskowego, aby zidentyfikować najlepszą możliwą konfigurację, zmniejszając liczbę błędów i straty czasu. Pozwala to również klientowi zoptymalizować projekt formy i przewidzieć możliwe problemy podczas fazy formowania.

Symulacja wtrysku w połączeniu ze specyficznymi umiejętnościami opracowanymi przez nasz zespół, zawsze w ścisłym kontakcie z klientem / partnerem, coraz bardziej zbliżają świat wirtualny, podobnie jak w przypadku analizy MES, do rzeczywistości. Symulacja alternatywnych rozwiązań technicznych pozwala obniżyć koszty początkowe projektu w jego faktycznej realizacji.

Możliwość symulacji warunków stosowania systemów obturacyjnych, bez konieczności oczekiwania na faktyczne formowanie, pozwala zoptymalizować pozycje i zrównoważenie sekwencyjnego zamykania sworzni już od początkowej konstrukcji.

Inwestowanie w analizy profilaktyczne staje się coraz ważniejsze i strategiczne jako czynnik sukcesu projektu. Możliwość zmiany projektu, procesu i gorącego kanału za pomocą oprogramowania w początkowej fazie, pozwala na znaczną oszczędność czasu i pieniędzy. Wynika to z tego, że forma i system wtrysku są prawidłowo zaprojektowane i zbudowane od samego początku.

iHR Solution, w celu wykonania tej usługi korzysta z programu symulacyjnego MOLDEX3D wiodącej firmy wśród produktów CAE dla przemysłu form wtryskowych z tworzyw sztucznych, której Centrum Badań Materiałowych pomyślnie przeszło certyfikat ISO / IEC 17025.. Moldex3D jest w stanie dostarczyć klientom dane, dokumenty i wyniki dotyczące charakterystyki materiałów w zróżnicowany i niezawodny sposób. Jako jedyny jest w stanie zapewnić szybkie i wysokiej jakości usługi techniczne na konkurencyjnym globalnym rynku produkcyjnym.

Nasza oferta w zakresie symulacji obejmuje:

Prosta analiza napełniania
Analiza wypełniania sekwencyjnego
Analiza utrzymania
Analiza chłodzenia
Analiza deformacji
Analiza dwuskładnikowa
Analiza współwtryskowa
Analiza naprężeń
Analiza orientacji włókien
Zaawansowana analiza Hot Runner

Report

Po zakończeniu analizy napełniania wydawany jest pełny raport w formacie PPT (Power Point) ze szczegółową grafiką. Dany jest również dostęp do wizualizacji wyników uzyskanych za pomocą odpowiedniego programu Moldex3D Viewer, w którym można analizować wszystkie wyniki w 3D. Raport ilustruje wykonanie analizy formowania wtryskowego gorącym kanałem. Jeśli chodzi o czytanie programu Moldex3d Viewer, iHR Solution oferuje usługi doradcze w zakresie uzyskanych wyników i interpretacji wynikającej z doświadczenia w korzystaniu z określonego oprogramowania.

USŁUGI